Werrowool-K


Werrowool-K – nauja ekovata rinkoje 

 

 
         Celiuliozinė izoliacija „Werrowool-K“ gaminama iš perdirbto kartono, ir jos charakteristikos labai panašios ir net pranašesnės už  „Werrowool“, kuri gaminama iš perdirbtų laikraščių. 
 
       Kuo skiriasi šie du produktai?
 
Sudėtis
 
         Werrowool-K fragmentinė sudėtis yra panaši (6-8 mm), tačiau joje yra žymiai daugiau  celiuliozės pluošto.
 
         Žiūrint pro mikroskopą: Werrowool (iš laikraščių) pluošto maks. ilgis 4 mm, vidutinis ilgis – 1 mm, o Werrowool-K (iš kartono) pluošto maks. ilgis 8 mm, vidutinis ilgis – 3 mm.Kaip ir gamybos iš laikraščių atveju, celiuliozės masė perdirbama 6 kartus. Perdirbimo proceso metu celiuliozės plaušai trumpėja, kol pasiekia norimą frakcijos dydį.
  Montavimas ir nusėdimas

 

         Ilgesni celiuliozės plaušai yra standesni, kas padidina izoliacijos atsparumą, todėl po užpildymo ji mažiau nusėda. Atsižvelgiant į kartono savybes, Werrowool-K kubinio metro svoris yra apie 5% mažesnis, negu atitinkamas svoris celiuliozinės izoliacijos, pagamintos iš laikraščių. Laikui bėgant skirtumas dar labiau padidėja dėl mažesnio     nusėdimo.


        Buvo atliktas vibracijos bandymas, imituojant medžiagų nusėdimo ciklus dėl sezoninės kaitos ir šildymo laikotarpių, kai nuolat yra skirtingi temperatūros ir drėgmės lygiai.

Atsparumas ugniai

 

         Werrowool-K gamybos procese taikomas naujas techninis sprendimas, leidžiantis pagerinti antipirenines savybes. Proceso metu naudojama skirtingų frakcijų druska. Smulkesnių frakcijų druska montavimo metu tampa laki, ir nusėda ant izoliacijos sluoksnio, pagerindama jo atsparumą ugniai. Palyginamasis vaizdo įrašas pateiktas žemiau: 

http:// https://www.youtube.com/watch?v=u_uM0Zx4uXk 

Krepšelis

"ekovata""siltinimas""vedinimas""rekuperatorius"